5 klíčových návyků neodolatelných žen

Říkáte si občas, co dělají neodolatelné a úspěšné ženy jinak než vy? Možná vás napadne, že nejsou až tak vyjimečné, přesto mají větší úspěch u mužů, v práci i v ostatních aspektech života.

Často se stýkám s úspěšnými ženami. Když jsem se jich ptala, co dělají jinak, přicházely mi podobné odpovědi. Tyto ženy si osvojily 5 klíčových návyků neodolatelných žen a používají je vědomě každý den. Jaké to jsou? To vám prozradím v tomto článku.

5 klíčových návyků neodolatelných žen

Možná si neodolatelnou ženu vybavíte jako krásnou modelku nebo úspěšnou podnikatelku. Není to ale pravidlem. Často se setkávám s ženami, do kterých byste to ani neřekly. Často jsou to “průměrné” ženy, které vídáte po boku s krásnými muži.

Až si říkáte: Co na ní vidí? Tyto ženy umí používat 5 klíčových návyků, které z nich dělají přirozeně neodolatelné ženy. A hned na začátek vám prozradím, že sledování módních trendů, držení nejnovějších diet a sledování nejnovějších videí o líčení k nim nepatří.

Co dělají jinak?

Jsou samy sebou

Tyto ženy často nedrží žádnou dietu, aby si udržovaly dokonale štíhlou postavu. Dokonce ani nesledují nejnovější módní přehlídky, aby mohly vyrazit do obchodu koupit si nejnovější model. Často u nich nenajdete ani módní časopisy.

Jsou samy sebou a přirozené. Nenechají si nikým diktovat, co, kdy a k jaké příležitosti na sebe. Když se strhne móda nového střihu šatů, neženou se, aby je měly hned doma. Ví samy, co jim sluší a řídí se podle toho.

Umí vypnout

Dokáží si jasně stanovit, kdy je čas pracovat a kdy je čas odpočívat. Když jsou vyčerpané, odpočívají. Nejedou na 120 % až do padnutí. I přesto, že mají doma děti a nemají paní na hlídání. Dokáží si udělat čas na vlastní relaxaci, i kdyby to mělo být jen 20 minut ve vaně.

Často cvičí jógu nebo meditují. Ví, že potřebují zpracovat své myšlenky, aby pracovaly v jejich prospěch a vnímají to, jak o sobě každý den přemýšlejí. Pokud mě už nějakou dobu sledujete, tak víte, že se věnuji i vedeným vizualizačním nahrávkám. Jednou z nich jsou nahrávky probuzení půvabu a vnitřní síly, které vás dokáží nakopnout, když se necítíte sama se sebou zrovna nejlíp.

Vyhýbají se toxickým lidem

Pečlivě si vybírají, koho do svého života pustí. Pokud mají kolem sebe lidi, kteří je stahují dolů, přeruší s nimi kontakt. Dobře ví, že jejich život se odvíjí stejně, jako život jejich pěti nejbližších přátel.

Když se s někým pravidelně setkávájí, ví, že mají tendence přebírat vzorce chování těchto lidí. Proto se nenechávají stahovat dolů, ale obklopují se lidmi, kteří je dokáží podpořit.

Vědomě o sebe pečují

Nepotřebují trávit hodiny před zrcadlem. Přesto si dokáží najít čas samy na sebe a svoji péči. Pečlivě si vybírají co jí, protože chtějí dát svému tělu maximum živin, aby dobře pracovalo.

Používají kvalitní kosmetiku (neznamená, že musí stát několik tisíc) a dokáží zvýraznit své přednosti. Oblečení volí tak, aby se v něm dobře cítily, bez ohledu na to, jaké jsou současné módní trendy.

Umí si najít něco, co je nabíjí. Ať už je to zajímavá knížka, procházky v přírodě, nebo protahovací cvičení. Dokáží si udělat každý den chvilku na sebe.

Pracují samy na sobě

Znají své mezery a pracují na nich. Ví, že si na 100 % nesou odpovědnost za svůj život. Zaměřují se na to, co mohou změnit a kam se posunout. Některé se vzdělávají v osobním rozvoji, jiné sledují samy sebe v určitých situacích.

Nebojí se dělat chyby. Ví, že díky chybám se mohou hodně naučit a je to pro ně daleko lepší, než jen přešlapovat na místě. Dávají si dostatek času a tuší, že potřebují být vytvalé, aby došly do cíle, který si stanovily. Teď už znáte 5 klíčových návyků neodolatelných žen. Ale nezapomeňte ještě na jednu důležitou věc.

Vaše proč

Když znáte skutečný důvod, proč chcete udělat změnu, pak na cestě vytrváte. Změna se neodehraje mávnutím kouzelného proutku. Nějakou dobu trvá, než se dostanete do svého cíle. Když znáte své opravdové proč, pak se nezastavíte před první překážkou.

Jaký bod je pro vás zrovna teď nejvíc aktuální? Napište mi ho do komentáře.

Ještě nemáte můj praktický tahák Sedmero půvabné ženy? Tak si jej zdarma stáhněte přímo tady>>.

A pokud se chcete ve svém životě posunout a udělat změnu, pak omrkněte mou nabídku online kurzů a mentorovacích programů.

Komentáře
  • Dárek pro Vás

    Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Přidej se mezi nás!