Chcete se stát okouzlující a být přirozeně charismatická

jako Oprah Winfrey nebo Sophia Loren ?

Mám pro vás dobrou zprávu. Charisma je dovednost, která se dá jednoduše naučit. Dlouho jsem uvažovala, jak vám v tom můžu pomoci.

Proto jsem pro vás vytvořila pomocníka - Deník pro přirozené charisma. Během 21 dní vám pomůže odkrýt přirozené charisma, které máte skryto ve svém nitru. 

Co mi deník přinese?

Kouzlo osobnosti

Díky přirozenému charisma začnete na své okolí působit přirozeným kouzlem osobnosti.

Přirozenou změnu

Stanete se charismatickým a sympatickým člověkem, kterého budou mít lidé rádi. Změnu pocítíte v osobní i profesní rovině

Jasné kroky

Díky přesným otázkám budete mít jasno, na co konkrétně se potřebujete zaměřit, abyste se stala přirozeně charismatická.

V jaké formě deník dostanu?

Deník vám pošlu ve formátu pdf

 

Pak už jen stačí vytisknout, udělat si na sebe prostor, každý den si napsat odpovědi na otázky a mít tak přehled, co je pro vás aktuálně nejdůležitější.

Stanete se tak tvůrcem svého vědomého života a bude vás to bavit. 🙂

Kolik mě Deník pro přirozené charisma bude stát?

Deník pořídíte za 299 Kč

97 Kč

 

K deníku vám přidám ještě tento praktický bonus

Přirozeně charismatická

audio v hodnotě 299 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÉ

V tomto bonusovém audiu vám názorně ukážu, jak být přirozeně charismatická v každé situaci.  Díky přesně mířeným příkladům se stanete jednoduše charismatická i vy. 


Díky Aničce jsem si uvědomila, co potřebuji změnit. Maličkosti, které dělají velké věci, až jsme je v každodenním životě zapomněli používat. Díky tomuto deníku si je připomenete a následně aplikujete do svého života.
Pavla

Nejlepší doba pro váš úspěšný život je teď. Protože "až potom" už může být pozdě. Udělejte první krok a vykročte vstříc přirozenému charisma.

Svůj život si utváříte každým okamžikem. Začněte vnímat více sama sebe a zaměřujte se na své přirozené kouzlo osobnosti. Díky tomuto deníku vám to půjde jedna báseň. 

Klikněte na tlačítko „Koupit deník“ a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje a zaplaťte objednávku prostřednictvím bankovního převodu nebo kartou. Deník vám přiletí e-mailem ve formátu pdf ihned po připsání platby na účet.