Opravdu galantní muži vymřeli?

My, ženy, si často ztěžujeme, že poslední gentlemani už vymřeli s érou černobílých filmů. Často s oblibou říkám, že galantní muži vymřeli.

Jenže … Co když je to trochu jinak?

Galantní muži vymřeli

Co když si za nedostatek galantnosti u mužů můžeme samy? Co tím myslím? Mrkněte na video.

Říkáte si, že galantní muži jsou otázkou dávné minulosti? Že vymřeli dávno v minulém století? Že mezi muži nenajdete pomalu žádného, který by vám podržel dveře od auta, při návštěvě kavárny nebo se k vám choval galantně?

Často žijeme v představě, že galantní muži jsou výsadou pohádkových princů nebo dob, kdy se natáčely filmy pro pamětníky. Možná vám přichází myšlenka, že jsou často výsadou vyšších vrstev a ve společnosti, ve které se denně pohybujete už galantní muži vymřeli.

Změňte svůj úhel pohledu

Co tím myslím? Když už se našel muž, který vám chtěl přidržet dveře od auta, nebo se na vás jen tak bez důvodu usmál, jaká myšlenka vám naskočila. Nechala jste ho, nebo vás napadlo, co tím sleduje? Nebo když jste odcházeli z kavárny, nechala jste mu prostor, aby vám dveře otevřel? Nebo jste rychle sáhla po klice a otevřela první?

Možná jste ještě neměla možnost narazit na opravdu galantního muže. Proto si často řeknete, že galatní muži už vymřeli. Podporujete v sobě svou vnitřní ženu, nebo ji potlačujete? Často máte pocit, že zvládnete všechno nejlíp sama. Jenže muži to vycítí. Nebudou pak mít potřebu být galantní a pomáhat, protože budou mít dojem, že to nikdo neocení.

Dejte jim prostor

Muži vás budou rádi opečovávat, když jim dáte prostor. Rádi vám přidrží dveře nebo pomohou, když je dokážete ocenit. Rádi vás budou opečovávat, protože budou vědět, že mají po svém boku ženu s velkým Ž.

A že kolem vás opravdu žádní galantní muži nejsou? Ano, jsou i typy mužů, kteří galantní nejsou a nikdy nebudou, protože nechtějí. A možná, že jich kolem sebe máte více. Zeptejte se sama sebe, čím jste si je k sobě přitáhla. Veškeré vztahy v našich životech totiž fungují jako zrcadlo.

Podporujte svoji ženskost

Užívejte si, že jste žena. Zasloužíte si být opečovávaná, když si to sama dovolíte. Muži mají rádi ženy, které můžou opečovávat. Nechte se hýčkat od mužů. Když se k vám budou chtít projevit galantně, umožněte jim to. Poděkujte jim s úsměvem za laskavost a dejte jim možnost, aby mohli projevit svou galantnost.

Komentáře
  • Dárek pro Vás

    Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Přidej se mezi nás!