OBJEDNÁVKA

online programu Jak konečně potkat toho pravého

 • ANO
  Chci vzít život plně do svých rukou a vydat se ke svému novému vztahu
 • ANO
  Objednávám si program Jak konečně potkat toho pravého
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do kurzu není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autorka nemůže ovlivnit, jako např. mé možnosti, schopnosti, situace, znalosti, zdravotní stav apod.
 • ANO
  Překontrolovala jsem si všechny údaje, které jsem zadala do objednávky, především e-mailovou adresu, na kterou si přeji zaslat přístup do členské sekce k programu.

Pro Slovensko je částka 40 Euro s DPH a zaplatíte běžným způsobem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte, že pro meditace nemají žádnou hodnotu ani po zavedení do praxe, do 15 dní mi napište.

Ze začátku jsem byla skeptická, ale stále jsem toužila potkat toho pravého. Po předchozích bolestivých zkušenostech jsem už ani nedoufala, že někdy najdu svého partnera. Pak jsem se dostala k tomuto mentoringovému programu a potkala jsem, díky němu, muže, kterého jsem si přála. Letos slavíme čtvrté výročí svatby.
Edita
Po odchodu manžela, jsem zůstala v 55 letech sama a už jsem měla tendence „nakládat se do rakve“. Myslela jsem si, že už si nějak odžiju těch pár let, co mi ještě zbývá. Jenže pak jsem se dostala k Aničce. I když jsem měla strach, svitla mi naděje a řekla jsem si, že to zkusím. Začala jsem se věnovat víc sama sobě. Pak, když jsem měla jasno, sebrala jsem odvahu a rozhodla se seznámit. A ono to vyšlo. S přítelem jsme už 6 let a já jsem ráda, že ho mám.
Aneta

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na anna@neodolatelnazena.cz

Ráda vám pomohu a poradím.