Kdo je neodolatelná žena

d

ž

Jmenuji se Anna Lukšová...

Jsem manželka, partnerka, podnikatelka, ale především žena, která se jednoho dne rozhodla vzít život plně do svých rukou.  Mou vášní jsou vztahy. Pomáhám ženám dostat se do souladu se svým vnitřním Já. Tam to totiž všechno začíná. Pomáhám propojit vnější a vnitřní krásu, aby tvořila kompaktní celek a dobře se navzájem doplňovala.  

Učím také nezadané ženy, jak objevit k sobě může svého srdce, aby si i po deseti letech vztahu mohly s klidným svědomím říct, že zvolily správně. Podporuji také ženy, které už svého partnera mají, aby objevily společnou sounáležitost a oživily svůj současný vztah. Jsem průvodcem změnami jak v profesním, tak i osobním životě. 

Jak vám mohu pomoci?

  • Koučink

    Zažíváte v životě změnu? Pomohu vám ujasnit vaše cíle a vize s využitím vašeho vnitřního potenciálu.
  • Mentoring

    Abyste viděla výsledek na vlastní oči, převedeme společně informace do praxe, abychom společně dosáhly vašeho cíle.
  • Semináře a workshopy

    Chcete podpořit ženy ve svém pracovním kolektivu aby si více věřily, působily příjemně na vaše klienty a zlepšily svou pracovní efektivitu? Napište mi svou poptávku a uspořádám pro vás seminář na míru přímo ve vaší firmě.

I já jsem si totiž prošla proměnou

Když se vrátím o 10 let zpátky, byla jsem totálně nesebevědomá žena, která měla problém pozdravit známého na ulici. Byla jsem uzavřená sama do sebe a komunikace s lidmi pro mě byla jeden velký problém. Vnímala jsem sama sebe jako méněcennou a ošklivou.

Už od malička jsem měla na čele nalepenou nálepku outsider. Při pohledu do zrcadla se mi chtělo brečet. Muži mi můj zjev dávali najevo naprostou ignorací, když jsem projevila zájem. Jednoho dne jsem si ale řekla dost a začala na sobě makat.

Zhubla jsem 20 kilo a změnila svou vizáž. Bylo mi sice o něco líp, ale pořád jsem si nevěřila. Sice jsem postupně získávala pozornost mužů, ale necítila jsem se dobře sama se sebou, proto mi žádný vztah dlouho nevydržel. Uvědomila jsem si, že samotná změna vizáže mi ztracené sebevědomí nevrátí. Dokáže podpořit, ale nezmění všechno.

Začala jsem naslouchat sama sobě a rozhodla se ze dne na den odjet studovat mezilidské vztahy na univerzitu do Indie. Otevřela jsem se změnám a aplikovala do praxe co jsem se naučila. Zapracovala jsem sama na sobě a stala se sebe-vědomou ženou, která je si vědoma svých hodnot.

Dnes učím ženy formou pravidelného mentoringu, jak v sobě probudit svou vnitřní krásu a propojit ji s vnější krásou, aby působily neodolatelně (nejen) na muže.