Kdo je neodolatelná žena

d

d

d

ž

Jsem praktik

Z vlastní zkušenosti vím, že tuny teorie vám výsledky nepřinesou. Abyste měla výsledky, potřebujete nové informace praktikovat přímo do praxe. Proto vedu ženy formou praktického pravidelného mentoringu, aby na sobě viděly co nejdříve výsledky. 

Jmenuji se Anna Lukšová, těší mě.

Jsem manželka, partnerka, podnikatelka, ale především žena, která se jednoho dne rozhodla vzít život plně do svých rukou.  Mou vášní jsou vztahy. Pomáhám ženám dostat se do souladu se svým vnitřním Já.

Působím třetím rokem jako mentor a konzultant pro ženy. Ve svém portfoliu mám více jak 100 spokojených klientek, které se rozhodly vzít život do svých rukou. 

Učím také nezadané ženy, jak objevit k sobě může svého srdce, aby si i po deseti letech vztahu mohly s klidným svědomím říct, že zvolily správně. Podporuji také ženy, které už svého partnera mají, aby objevily společnou sounáležitost a oživily svůj současný vztah. Jsem průvodcem změnami jak v profesním, tak i osobním životě. 

I já jsem si totiž prošla proměnou

Když se vrátím o 10 let zpátky, byla jsem totálně nesebevědomá žena, která měla problém pozdravit známého na ulici. Byla jsem uzavřená sama do sebe a komunikace s lidmi pro mě byla jeden velký problém. Vnímala jsem sama sebe jako méněcennou a ošklivou.

Už od malička jsem měla na čele nalepenou nálepku outsider. Při pohledu do zrcadla se mi chtělo brečet. Muži mi můj zjev dávali najevo naprostou ignorací, když jsem projevila zájem. Často se mi smáli, že s takovou si nikdy nikoho nenajdu. Jednoho dne jsem se zdravě naštvala a řekla dost. Uvědomila jsem si, že litováním nic nespravím.

Zhubla jsem 20 kilo a změnila svou vizáž. Bylo mi sice o něco líp, ale pořád jsem si nevěřila. Sice jsem postupně získávala pozornost mužů, ale necítila jsem se dobře sama se sebou, proto mi žádný vztah dlouho nevydržel. A tak jsem skákala ze vztahu do vztahu s vidinou, že to v tom dalším bude lepší. Ale nebylo.

Uvědomila jsem si, že samotná změna vizáže mi ztracené sebevědomí nevrátí. Dokáže podpořit, ale nezmění všechno. Začala jsem se více zajímat o psychologii osobnosti a zjišťovat, v čem to všechno vězí. 

Ze dne na den jsem se rozhodla odjet studovat mezilidské vztahy na univerzitu do Indie. Otevřela jsem se změnám a aplikovala do praxe co jsem se naučila. Zapracovala jsem sama na sobě a stala se sebe-vědomou ženou, která je si vědoma svých hodnot. Absolvovala jsem také několik dalších kurzů psychologie jak u nás, tak v zahraničí. 

Jak vám mohu pomoci?

  • Koučink
    Zažíváte v životě změnu? Pomohu vám ujasnit vaše cíle a vize s využitím vašeho vnitřního potenciálu.
  • Mentoring
    Abyste viděla výsledek na vlastní oči, převedeme společně informace do praxe, abychom společně dosáhly vašeho cíle.
  • Semináře a workshopy
    Chcete podpořit ženy ve svém pracovním kolektivu aby si více věřily, působily příjemně na vaše klienty a zlepšily svou pracovní efektivitu? Napište mi svou poptávku a uspořádám pro vás seminář na míru přímo ve vaší firmě.