Kdo je neodolatelná žena

d

ž

Jmenuji se Anna Lukšová...

Jsem manželka, partnerka, podnikatelka, ale především žena, která se jednoho dne rozhodla vzít život plně do svých rukou.  Mou vášní jsou vztahy. Pomáhám ženám dostat se do souladu se svým vnitřním Já. Tam to totiž všechno začíná. Pomáhám propojit vnější a vnitřní krásu, aby tvořila kompaktní celek a dobře se navzájem doplňovala.  

Učím také nezadané ženy, jak objevit k sobě může svého srdce, aby si i po deseti letech vztahu mohly s klidným svědomím říct, že zvolily správně. Podporuji také ženy, které už svého partnera mají, aby objevily společnou sounáležitost a oživily svůj současný vztah. Jsem průvodcem změnami jak v profesním, tak i osobním životě. 

Jak vám mohu pomoci?

  • Koučink

    Zažíváte v životě změnu? Pomohu vám ujasnit vaše cíle a vize s využitím vašeho vnitřního potenciálu.
  • Mentoring

    Abyste viděla výsledek na vlastní oči, převedeme společně informace do praxe, abychom společně dosáhly vašeho cíle.
  • Semináře a workshopy

    Chcete podpořit ženy ve svém pracovním kolektivu aby si více věřily, působily příjemně na vaše klienty a zlepšily svou pracovní efektivitu? Napište mi svou poptávku a uspořádám pro vás seminář na míru přímo ve vaší firmě.

I já jsem si totiž prošla proměnou

Ještě před deseti lety jsem byla totálně nesebevědomá žena, která měla problém pozdravit známého na ulici. Byla jsem uzavřená sama do sebe a kontakt s lidmi mi dělal problémy. Cítila jsem se méněcenná a ošklivá. Už od malička jsem totiž měla na čele nalepenou nálepku outsider. Když jsem se podívala do zrcadla, propadala jsem beznaději. Muži mi můj zjev dávali dostatečně najevo naprostou ignorací. Jednoho dne jsem si řekla dost. Začala jsem na sobě pracovat. Změnila jsem vizáž a zhubla 20 kilo. Cítila jsem se sice líp, ale stále to nebylo ono. I když jsem postupně získávala pozornost mužů, necítila jsem se sama se sebou v souladu. 

Uvědomila jsem si, že jen o vnějším vzhledu to není. Sice hodně pomůže, ale nezachrání všechno. Zaměřila jsem se na své nitro a začala více naslouchat sobě a svým potřebám. Otevřela jsem se změnám, zapracovala na svém sebevědomí a stala se sebe-vědomou ženou. 

Dnes učím ženy formou pravidelného mentoringu, jak v sobě probudit svou vnitřní krásu a propojit ji s vnější krásou, aby působily neodolatelně (nejen) na muže.