Pojďme společně objevit neodolatelnou ženu ve vašem nitru

Anna Lukšová, autorka

 

 

Stáhněte si audiovizualizaci zdarma

Ukážu vám, jak se stát neodolatelnou ženou.

Sama jsem se dlouho trápila se svým životem. Dostala jsem se do dluhů, měla jsem za sebou několik zpackaných vztahů, krachující podnikání a totálně nízkou sebedůvěru.

V životě jsem překonala 3 výzvy:

1. Dobře vybudované podnikání mi během několika měsíců krachlo, mou vlastní blbostí a já málem skončila na ulici. Postavila jsem se znovu na vlastní nohy.
2. Půl roku jsem žila se sňatkovým podvodníkem a neměla o tom ani tušení. (Maskoval to velmi dobře.) Díky změně ve svém nitru jsem vědomě našla svou spřízněnou duši. 
3. Měsíc před porodem jsem se dozvěděla, že se mé dítě narodí na 99 % mrtvé. Syn se narodil naprosto zdravý, s drobnou genetickou vadou, která mu nebrání žít plnohodnotný život. 

Změna začala v mém myšlení a díky tomu jsem si vybudovala prosperující podnikání, našla vztah, který jsem si přála a traumatické těhotenství zvládla bez antidepresiv. 

Rozhodla jsem se začít pomáhat ve velkém a rozjela svoje první kurzy a online semináře. Doteď jsem pomohla více než 1280  spokojeným klientkám. Pravidelně koučuji, věnuji se lidem a pořádám přednášky Momentálně také začínám psát svou první knihu.

Začínala jsem jako ztroskotanec bez budoucnosti, a s dluhy. A nyní jsem vyhledávanou mentorkou v Čechách i na Slovensku. Ráda pomohu i Vám.

 

Jak vám mohu pomoci?

 • Koučink
  Zažíváte v životě změnu? Pomohu vám ujasnit vaše cíle a vize s využitím vašeho vnitřního potenciálu.
 • Mentoring
  Abyste viděla výsledek na vlastní oči, převedeme společně informace do praxe, abychom společně dosáhly vašeho cíle.
 • Semináře a workshopy
  Chcete podpořit ženy ve svém pracovním kolektivu, aby si více věřily, působily příjemně na vaše klienty a zlepšily svou pracovní efektivitu? Napište mi svou poptávku a uspořádám pro vás seminář na míru přímo ve vaší firmě.
 • Terapie
  Veškeré výzvy se skrývají ve vašem podvědomí. Pokud je chcete odhalit, potřebujete se dostat přímo ke své vnitřní moudrosti. Provedu vás krajinou vaší podvědomé mysli