Konzultační služby 

 

Vezměte život plně do svých rukou

Všechno, co máme uloženo ve svém podvědomí, ovlivňuje naši realitu.
Chcete změnit kvalitu svého života, jenže nevíte jak na to? Chcete se cítit jako sebe-vědomá žena, která je si vědoma svých hodnot? Cítíte v životě stres? Stojíte před důležitým rozhodnutí a potřebujete pomoci? Využijte konzultačních služeb na míru. 

dgsdad

Vyberte si svou variantu

Změny v osobním životě

Chcete změnit kvalitu svého života, jenže nevíte jak na to? Chcete se cítit jako sebe-vědomá žena, která je si vědoma svých hodnot?

Chci začít podnikat

Chcete začít podnikat a přemýšlíte jak začít? Chcete pomoci při začátku podnikání? Pak omrkněte podnikatelský mentoring.

Měla jsem možnost se s Aničkou poznat i osobně a ráda se s ní setkávám. Její silnou stránkou je schopnost Vám naslouchat aniž by Vás hodnotila či dokonce vynášela jakékoliv soudy a závěry. Pomůže Vám do Vaší situace vnést jiné světlo a najednou máte možnost vidět věci jinak nebo si jiné věci uvědomit. V její společnosti Vám bude příjemně a možná si řeknete: „Škoda, že jsem Aničku nepotkala ve svém životě už dřív.“
Ing. Jaroslava Žáčkovámitranet.cz
Ze začátku jsem si říkala, že mentoring s Aničkou vyzkouším. Naprosto předčil mé představy. Jsem plná elanu a energie a vím, že zvládnu úplně všechno. Moc děkuji.
Pavlína