OBJEDNÁVKA

Manuál neodolatelné ženy

 • ANO
  Chci se stát neodolatelnou ženou a změnit kvalitu svého života.
 • ANO
  Objednávám si e-book Manuál neodolatelné ženy.
 • ANO
  Chci získat navíc bonusy zdarma, ve formě Pracovního sešitu a e-mailové podpory.
 • ANO
  Překontrolovala jsem si všechny údaje, které jsem zadala do objednávky, především e-mailovou adresu, na kterou si přeji e-book zaslat
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Pokud i přes moji velkou snahu zjistíte, že pro vás informace uvedené v tomto
e-booku nemají žádnou hodnotu ani po zavedení do praxe, do 14 dní mi napište.

Po přečtení několika Aniččiných e-booků jsem věděla, že Manuál bude precizní a bude informovat o všem, co pokládá za důležité. Realita ale mé očekávání daleko předčila. Nevynechala ani jeden okruh z toho, co se nás žen týká, dokonce ani ty, které by mě vůbec nenapadly. Já sama jsem v minulosti měla problémy se svým nízkým sebevědomím a musela jsem na sobě hodně zapracovat, abych byla tam, kde dnes jsem, a měla se ráda. Všem ženám tento eBook vřele doporučuji.
Ladislava Judasováwww.ladislavajudasova.cz
Chcete být neodolatelnou ženou? Udělat ve svém životě příjemné změny k lepšímu? S eBookem „Manuál neodolatelné ženy“ to půjde lehce. Předčil všechna má očekávání. Je psaný srozumitelně a je hodně komplexní. Jednotlivá témata se krásně doplňují. I když se sama věnuji osobnímu rozvoji, našla jsem si v něm tipy, co ještě zlepšit. Velmi se mi líbila kapitola praktických cvičení. Zapojení meditace a vizualizace. Oceňuji i pracovní sešit, který hodně pomůže, ujasnit si, jak člověk vnímá a prožívá některé věci. A také obsahuje tipy pro „neodolatelné ženy“, které se báječně hodí pro praktický život. Hodně inspirativní je i osobní příběh autorky – Aničky Lukšové. eBook je celkově SUPER. Hezky se čte a jeho zakoupení rozhodně doporučuji. Jestli nevíte, kde tu svoji cestu ke změně začít, krásně Vás na ni navede. Líbí se mi, že obsahuje kapitoly, které se týkají vnitřní i vnější krásy a každá žena si může připadat neodolatelná, když se bude řídit doporučeními a radami, které v eBooku jsou.
Mgr. Dita Breberováwww.ditabreberova.cz

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na anna@neodolatelnazena.cz

Ráda vám pomohu a poradím.