Chcete žít konečně plnohodnotným životem bez věčného nesmíš nebo měla bys?

 

Chcete se konečně stát sama sebou a naplno využít svůj vnitřní potenciál?

 

Toužíte po změně, ale stále vás "něco" drží zpátky?

Chcete udělat ve svém životě změnu, ale místo toho stále žijete život někoho jiného.  Možná máte chuť udělat změnu, jenže nakonec si to rozmyslíte, a navíc se ještě cítíte trapně.  Říkáte si, kdybych si tak víc věřila, pak by bylo vše mnohem jednodušší. 

Co dělají ostatní ženy jinak? Prozradím vám to. Ukážu vám, jak v sobě probudit svou vnitřní krásu a vytáhnout ji na povrch.  

 

Vím totiž jaké to je...

Jmenuji se Anna Lukšová a mou vášní jsou vztahy. Ukazuji ženám, jak být šťastné (nejen) po boku svých mužů. Abyste se cítila ve svém životě opravdu spokojená a naplněná, potřebujete si nejdřív najít cestu k sobě.   Ale jak toho dosáhnout? Mám pro vás řešení jak na to. Uvidíte, že bude fungovat i vám!

 

I já jsem hledala cestu

Anna Lukšová

Autorka

Ráda vám ukážu, že neodolatelnou ženou se může stát každá z vás

Ano, i VY se můžete konečně cítit jako krásná žena, která je atraktivní pro své okolí, bez ohledu na vnější situaci a zlepšit tak kvalitu svého života.

Chce to jen ji v sobě objevit a vypustit na povrch

Představte si, že jdete po ulici a muži se za vámi otáčejí. Chovají se k vám galantně a cítí se ve vaší společnosti velmi dobře. Snadněji navazujete kontakty nejen s muži, ale i s obchodními partnery. Žijete život podle svých představ a těšíte se na každý nový den. Ukážu vám, jak se i vy můžete stát neodolatelnou ženou. Ale ne manipulací, ale probuzením vašeho vnitřního půvabu

 

Proto jsem pro vás vytvořila Manuál neodolatelné ženy

  • V první části se zaměříme na to, jak v sobě probudit neodolatelnou ženu. Přidám i výzvy, které vás mohou potkat a jak je s lehkostí překonat.
  • V druhé části vám ukážu, jak efektivně propojit vnější a vnitřní krásu, zvýšit sebedůvěru a začít žít konečně svým životem.
  • Ve třetí části vám v devíti bodech prozradím, co dělá neodolatelné ženy opravdu neodolatelnými.
  • Ve čtvrté části si všechno pěkně zrekapitulujeme a přidám vám ještě čtyři cvičení, která vám cestu k neodolatelnosti maximálně usnadní.
Manuál neodolatelné ženy naprosto předčil má očekávání. Vtáhl mě do tématu sebevědomí a neodolatelnosti ženy. Nejenže jsem ho četla jedním dechem, ale také jsem sáhla po tužce a papíru a plnila jednotlivé úkoly :o) Okamžitě mi pomohl odkrýt další části skládanky mého života a prakticky pracovat se svými myšlenkami a emocemi v běžném dni. Předčil moje očekávání. Moc Moc děkuji a doporučuji všem ženám
Ludmila Kratochvílová

Co s Manuálem získáte?

Stanete se neodolatelnou ženou

Nepotřebujete k tomu ani kouzelnou hůlku. Budete se cítit dobře sama se sebou, získáte zdravou sebedůvěru, budete si vědomá svých schopností, a život pro vás tak bude mnohem jednodušší.

Probudíte v sobě bohyni

Díky praktickým cvičením si začnete více věřit a podtrhnete svůj vnější vzhled. Naučíte se naslouchat svému tělu. Probudíte v sobě ženu, která umí z každého okamžiku v životě vytvořit příležitost pro sebe a své touhy.

Podtrhnete svou vnější krásu

Oživíte svůj šatník a zbavíte se každodenního problému, co si dnes obléknout. Přidám také tipy, jak se starat o svou pleť, aby vypadala svěže a krásně (nejen ve dvaceti).

Napojíte se na svou vnitřní sílu a moudrost

Za pomoci své intuice rozpoznáte, co je pro vás nejlepší. Stanete se ženou, která opravdu ví co chce.

Zlepšíte své vztahy

Přirozeným půvabem zlepšíte vztah nejen se sebou, ale i s vašimi nejbližšími.

Naučíte se základní principy

Umožní vám žít pravdivě a v souladu s vlastní opravdovostí a přirozeností.

To vše dnes získáte v ucelené podobě e-booku
za 520 327 Kč.

Hodnota e-booku je ovšem několikanásobně vyšší, protože vám může od základu změnit kvalitu života. Běžná hodinová konzultace u mě vychází na 1000 Kč. Za hodinu ovšem nemáme šanci stihnout probrat vše, co je na cestě k vaší neodolatelnosti třeba vědět. Potřebovaly bychom k tomu minimálně 3 konzultace, které vychází na 3000 Kč. 

Proto jsem napsala tento e-book

Neodolatelnou ženou se tak můžete stát za téměř čtvrtinovou cenu. A to ještě nevíte, že vám k e-booku přidám hned dva hodnotné bonusy. 


Pojďte se se mnou mrknout na bonusy, které dostanete
k e-booku ZDARMA, v hodnotě 659 Kč

ZDARMA: Pracovní sešit
v hodnotě 169 Kč

SAMOSTATNĚ NEDOSTUPNÉ

Tento pracovní sešit vás provede krok za krokem. Sestavila jsem ho pro vás tak, abyste mohla návod z e-booku okamžitě převést do praxe a díky tomu najít svou cestu k sobě a své neodolatelnosti bez zbytečného tápání. 

ZDARMA: Poukaz na 
e-mailovou konzultaci
v hodnotě 500 Kč

Když vám nebude cokoliv jasné nebo budete potřebovat pomoc či radu, jsem vám plně k dispozici na e-mailu. Dostanete ode mě praktické tipy a vyhnete se tak zbytečným chybám.

Ještě váháte? Přečtěte si, co o e-booku řekly první čtenářky!

Po přečtení několika Aniččiných e-booků jsem věděla, že Manuál bude precizní a bude informovat o všem, co pokládá za důležité. Realita ale mé očekávání daleko předčila. Nevynechala ani jeden okruh z toho, co se nás žen týká, dokonce ani ty, které by mě vůbec nenapadly. Navíc připojila pracovní sešit, takže člověk může hned vše procvičovat , nemusí nic vymýšlet, má vše předepsáno, jen přemýšlí a doplňuje. Já sama jsem v minulosti měla problémy se svým nízkým sebevědomím a musela jsem na sobě hodně zapracovat, abych byla tam, kde dnes jsem, a měla se ráda. Všem ženám tento eBook vřele doporučuji. Je napsán s láskou a touhou pomoci všem, kteří to potřebují a požádají o to. Všem, kteří chtějí na sobě něco změnit.
Ladislava Judasováwww.ladislavajudasova.cz
Chcete být neodolatelnou ženou? Udělat ve svém životě příjemné změny k lepšímu? S eBookem „Manuál neodolatelné ženy“ to půjde lehce. Předčil všechna má očekávání. Je psaný srozumitelně a je hodně komplexní. Jednotlivá témata se krásně doplňují. I když se sama věnuji osobnímu rozvoji, našla jsem si v něm tipy, co ještě zlepšit. Velmi se mi líbila kapitola praktických cvičení. Zapojení meditace a vizualizace. Oceňuji i pracovní sešit, který hodně pomůže, ujasnit si, jak člověk vnímá a prožívá některé věci. A také obsahuje tipy pro „neodolatelné ženy“, které se báječně hodí pro praktický život. Hodně inspirativní je i osobní příběh autorky – Aničky Lukšové. eBook je celkově SUPER. Hezky se čte a jeho zakoupení rozhodně doporučuji. Jestli nevíte, kde tu svoji cestu ke změně začít, krásně Vás na ni navede. Líbí se mi, že obsahuje kapitoly, které se týkají vnitřní i vnější krásy a každá žena si může připadat neodolatelná, když se bude řídit doporučeními a radami, které v eBooku jsou. Takže neváhejte a ať se Vám na cestě krásné osobní proměny líbí 🙂
Mgr. Dita Breberováwww.ditabreberova.cz
E-book mě mile překvapil tím, jak kombinuje vnitřní práci na sobě samé, postavení sebedůvěry na pevných základech naší osobnosti, a zároveň nabízí mnoho praktický tipů, jak se starat o svou krásu. Pracovní sešit mě dokopal k tomu, abych změnila vztah sama k sobě, dala do kupy svůj šatník a lépe se starala o své tělo. Manuál by si měla přečíst každá žena, která nejenom chce být krásná, ale chce tomu i věřit, a která chce nechat svou krásu přirozeně vyzařovat do okolí, být zkrátka neodolatelná!
Martina Mikolášováwww.stastnamama.com
Abyste byla úplně v klidu, nabízím vám garanci vrácení peněz. Když do 14 dnů od koupě zjistíte, že pro vás e-book nemá žádnou hodnotu ani po převedení do praxe, stačí mi napsat, a já vám vrátím peníze. To mi přijde fér, co myslíte?
Anna Lukšováautor

Nemáte co ztratit, můžete jen získat.

E-book i se všemi skvělými bonusy stojí dnes 520 327 Kč. Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOK  a na další stránce vyplníte a odešlete objednávkový formulář.  

Tak do toho a e-book můžete mít doma ještě dnes!

0
kapitol
0
jednoduše a prakticky popsaných stran
0
hodnotné bonusy
0
jednoduše aplikovatelná cvičení

Nejdůležitější období vašeho života je TEĎ. Staňte se neodolatelnou ženou a změňte kvalitu svého života!

Zbývá už jen

Dotazy?

Pište na anna@annaluksova.cz