Kdo je neodolatelná žena

Jsem praktik

Z vlastní zkušenosti vím, že tuny teorie vám výsledky nepřinesou. Abyste měla výsledky, potřebujete nové informace praktikovat přímo do praxe. Proto vedu ženy formou praktického pravidelného mentoringu, aby na sobě viděly co nejdříve výsledky. 

Jmenuji se Anna Lukšová, těší mě.

Jmenuji se Anna Lukšová a jsem mentor a kouč pro ženy. Pomáhám lidem najít cestu tam, kde to jiní vzdají a nastartovat jejich život znovu na 100%.

Sáma jsem se dlouho trápila se svým životem. Dostala jsem se do dluhů, měla jsem za sebou několik zpackaných vztahů a totálně nízkou sebedůvěru.

Trvalo mi několik let, než jsem odešla ze zahnívajícího vztahu, než jsem si přiznala, že mám problém a neřeším ho. Trápily mě zdravotní problémy. Málem jsem skončila na vozíku a začala brát prášky na nervy. Můj život se smrskl na pouhé přežívání.

Když jsem čekala své vytoužené dítě, tak mi v posledním trimestru těhotenství doktoři tvrdili, že se mé dítě narodí mrtvé.  Už jsem nevěděla, jak dál. A pak jsem si uvědomila, co jsem se naučila na svém studijním pobytu v Indii.  Bylo to jako rána z čistého nebe! Věděla jsem co udělat, ale tohle mě donutilo okamžitě zapasovat do praxe všechno, co jsem se naučila. Najednou se daly věci pohybu a začaly se měnit… Měla jsem pocit, že odhazuji tuny odpadu a hnoje. Bylo to nepříjemné a přitom očišťující. Věděla jsem, že už nic nebude jako dřív.

Šla jsem sama do sebe a začala si začala dávat dohromady zpět svůj rozbitý život. Studovala jsem dnem i nocí. Přestala jsem se stýkat s lidmi kolem sebe a začala si hledat úplně nové přátele.

Můj život se pomaličku začal lepšit. Našla jsem si partnera, se kterým mi konečně bylo dobře a udělala si koučovací zkoušky a vystudovala vysokou školu. A začali přicházet první klienti. Byla jsem nadšená.

Rozhodla jsem se začít pomáhat ve velkém a rozjela svoje první kurzy a online semináře. Doteď jsem pomohla více než 1280  spokojeným klientkám. Pravidelně koučuji, věnuji se lidem a pořádám přednášky Momentálně také začínám psát svou první knihu.

Začínala jsem jako ztroskotanec bez budoucnosti, a s dluhy. A nyní jsem vyhledávanou mentorkou v Čechách i na Slovensku. Ráda pomohu i Vám.

Jak vám mohu pomoci?

  • Koučink
    Zažíváte v životě změnu? Pomohu vám ujasnit vaše cíle a vize s využitím vašeho vnitřního potenciálu.
  • Mentoring
    Abyste viděla výsledek na vlastní oči, převedeme společně informace do praxe, abychom společně dosáhly vašeho cíle.
  • Semináře a workshopy
    Chcete podpořit ženy ve svém pracovním kolektivu aby si více věřily, působily příjemně na vaše klienty a zlepšily svou pracovní efektivitu? Napište mi svou poptávku a uspořádám pro vás seminář na míru přímo ve vaší firmě.