Chcete zvýšit svou sebedůvěru a působit tak (nejen) na muže ve svém okolí jako magnet?

 

Chcete zlepšit kvalitu svého života, ale stále nevíte, kde začít?

Vsadím se, že i když jste na první pohled v pohodě, tak vám občas projde hlavou, jaké by to bylo, kdyby jste si více věřila. Jste naštvaná sama na sebe a pochybujete o svých kvalitách. 

Možná vám přijde líto, že kolem vidíte samé sebevědomé a úspěšné ženy, zatímco vy sama máte dojem, že jste v životě pořád nic nedokázala. 

Podívejte se na neodolatelně úspěšné ženy, kterým se daří v životě všechno, na co sáhnou. Ženy, které se nemusí ani moc snažit, ale i tak jsou úspěšné. Navíc mají šmrnc. Jaké je jejich tajemství? Co dělají jinak než Vy?

Ukážu vám, jak se stát neodolatelně úspěšnou ženou.  Tak, abyste žila lepší život, měla kvalitnější vztahy a znásobila své přijmy. 

Jsem Anna Lukšová, mentor a kouč pro ženy, ale především žena, která se rozhodla změnit od základů kvalitu svého života. Když se podívám na svůj život ještě před dvanácti lety a na to, jakým životem žiju dnes, vnímám skutečně obrovský rozdíl. 

Stála jsem na stejné startovní čáře, jako dnes vy. Dříve jsem se stále snažila, postavit na vlastní nohy, ale nedařilo se mi. Když jsem se navíc podívala do zrcadla, chtělo se mi brečet. Už jsem nevěděla, jak dál. Vyzkoušela jsem všechny možné návody a techniky. I přes veškerou snahu peníze a láskyplné vztahy nikde. Stále jsem na sobě makala, byla vyřízená a nevěděla, jak dál. Pak jsem se ale vědomě rozhodla udělat ve svém životě velké změny.

A výsledek? Porovnejte sama. 

A právě teď se s Vámi podělím, jak se mi to podařilo. Ukážu Vám, jak ve svém nitru probudíte i Vy svou Neodolatelně úspěšnou ženu. 

Nebudete na to sama! Už nikdy víc. Provedu Vás krok za krokem tím, jak se stát neodolatelně úspěšnou ženou za méně než 30 dní!

Mám za sebou již 5 let mentorovací praxe. Pomohla jsem více než 1280 spokojeným klientům. Pročetla jsem několik stovek knih s touto problematikou a studovala několik let u nás i v zahraničí, než jsem se dostala ve svém životě tam, kde teď jsem. 

Protože přesně vím, jaké je to trpět nízkou sebedůvěrou, vytvořila jsem pro vás online kurz Neodolatelně úspěšná žena.

Nemusíte nikam jezdit. Vše máte online z pohodlí Vašeho domova. Navíc pro Vás mám i řadu bonusů ZDARMA, které Vám doplní program o další praktické pomocníky navíc. Nikdy jsem ještě neposkytla všechnu svou práci najednou za takových podmínek.

Jaká témata vás čekají?

 • Část 1 - RANNÍ RITUÁL
  Naučím vás rituál, který jednou pro vždy pomůže zvýšit vaši sebedůvěru. Zabere vám pouze několik minut každý den.
 • Část 2 - ZÁMĚR
  Podíváme se na vaše životní záměry trošku z jiné perspektivy. Nakoukneme společně až do vašeho podvědomí, kde najdete odpovědi na své životní otázky.
 • Část 3 - ŽIVOT V HOJNOSTI
  Podělím se s vámi o několik praktických tipů které vám pomohou k vědomému životu v hojnosti, podle vašich představ.
 • Část 4 - POMOCNÍK PŘÍMO Z INDIE
  V této části vám poodhalím své zápisky přímo z Indie. Prozradím vám 10 předpokladů úspěchu podle starého indického učení, pro snadnější otevření hojnosti

S posílenou sebedůvěrou se ve vašem životě začnou dít změny

Postavíte se pevně na nohy

Uděláte si pořádek ve svém životě a postavíte se pevně na své nohy

Odvaha vykročit ke svým snům

Odemknete bránu k životu, o kterém jste dřív pouze snila

Jistota a spokojenost

Vaši jistotu a rostoucí spokojenost už nikdo nepřehlédne

Zlepšení kvality vztahů

Díky zdravé sebedůvěře se zlepšíte vztah se sebou, ale i s vašimi blízkými

Díky Vám jsem si připomněla, že neodolatelná žena je v každé z nás. A že pokud si odpovime na to, co vlastně chceme a budeme ochotné na sobě pracovat, každá z nás může být i neodolatelně úspěšná 🍀 Moc děkuji za zkušenost a pomoc. ❤
Renata Buknová

V tomto programu se naučíte:

 • Každodenní rituál, který vás bude bavit
  Během několika minut denně posílíte svou sebedůvěru a ženskost a začnete se tak cítit jistější sama sebou.
 • Jak si udělat pořádek ve svém životě
  Uděláme si výlet do vašeho podvědomí. Ve druhé části vám přesně ukážu, jak si ujasnit své cíle a priority, aby byly skutečně v souladu s vašimi vnitřními tužbami.
 • Napumpujete své sebevědomí
  Vytrénujete si své sebevědomí a díky tomu se přestanete nechat ovládat starými vzorci myšlení, jednou pro vždy.
 • Jak si jít za svými sny
  Život je jen váš a nikdo ho za vás žít nebude. Naučíte se jít si za svým, bez toho, abyste si něco vyčítala.
 • Jak se napojit na svou vnitřní moudrost
  Díky své vnitřní moudrosti budete přesně vědět, co je pro vás nejlepší. Stanete se ženou, která opravdu ví co chce.

A to ještě není všechno! Ještě jsem vám do kurzu přibalila tři praktické pomocníky. 

Mrkněte se mnou ještě na bonusy v hodnotě, které dostanete ZDARMA k tomuto programu

Efektivní představení v jedné minutě

Představte si, že pojedete ve výtahu se známou osobností a během jedné minuty jí v kostce budete chtít zaujmout, tím, co děláte. Součástí programu je přesný nástin, jak během jedné minuty sdělíte, čím se zabýváte. Prakticky jej využijete nejen během obchodních setkání. 

PŮVODNÍ CENA: 149 Kč (5,90 Eur)
K programu: ZDARMA

Tipy pro Vaši neodolatelnost

Předám vám 3 své oblíbené tipy, jak v sobě probudit dlouhodobě neodolatelnost. Budete jako magnet (nejen) na muže. S tímto bonusem to zvládnete v cuku letu. 

PŮVODNÍ CENA: 109 Kč (4,30 Eur)
K programu: ZDARMA

Řešení náročných životních situací

V tomto praktickém bonusu vám přesně v bodech ukážu, jak řešit krizové životní situace bez útěku k lékům od nervů a alkoholu. Tento postup jsem aplikovala v těhotenství, kdy jsem měsíc před porodem žila s tím, že porodím mrtvé dítě. 

PŮVODNÍ CENA: 179 Kč (7,10 Eur)
K programu: ZDARMA

Váš život je jen ve vašich rukách a nikdo jiný ho za vás žít nebude

Naučte se věřit sama sobě a své vnitřní kráse. Propojte se se svou vnitřní moudrostí a žijte život, jaký si opravdu přejete.

Staňte se také součástí více 1280 žen, které vzaly život plně do svých rukou a objevily ve svém životě nové možnosti. 

Co o kurzu řekly ženy

Rozhodnout se, že se svým životem chceme něco udělat, musí každý sám. Je ale fajn, když na to člověk nemusí být sám, když má podporu, porozumění a správné vedení. Když jsem se já před několika lety rozhodla změnit svůj život, své myšlení, návyky a chování, zkoušela jsem jako rádce využívat internet. Znáte to – spousta všeho a vlastně ničeho. Anička v kurzu Neodolatelně úspěšná žena spojila vše – je parťákem, studnicí rad a užitečných informací a vede vás postupnými, logicky navazujícími kroky k vašemu novému životu, ve kterém se budete cítit opravdu neodolatelně úspěšně.
Petra Kamelandrovátvůrce a podporovatelka všech, kteří mají sny, vize a cíle; autorka projektu pro děti “Dětská hračka s příběhem“ www.muchlinka.cz
Tento kurz splnil naprosto má očekávání. Už první část - ranní rituál mě utvrdil v myšlenkách, které už jsem dávno tušila. Nadšeně jsem si pouštěla videa a četla další části manuálu. Velmi oceňuji i dvě krátké meditace, které mě opravdu vždy pomohly, odhalit něco nového uvnitř sama sebe. S pomocí tohoto manuálu NÚŽ jsem si definovala své další záměry. Doporučuji všem ženám.
Jana Šrubařová
Tento kurz mi opět připomněl jak důležité je se v dnešní uspěchané době zastavit, přemýšlet a věnovat se sama sobě. Anna se s vámi podělí o své nelehké životní zkušenosti, provede vás příjemnou meditací a poradí jak si udělat pořádek nejen ve své hlavě, ale i v domácnosti.
Tereza

Co vše získáte + jaké BONUSY K TOMU?

 • Online program Neodolatelně úspěšná žena
  Komplexní program, ve kterém se naučíte, jak si vybudovat zdravou sebedůvěru a začít žít život podle svých představ.
 • Efektivní představení v jedné minutě
  Přesný nástin, jak během jedné minuty představit (nejen) na obchodním setkání.
 • Tipy pro vaši neodolatelnost
  Předám vám své osvědčené tipy, jak v sobě probudit dlouhodobě neodolatelnost.
 • Řešení náročných životních situací
  V bodech vám ukážu, jak řešit krizové životní situace a nezbláznit se z toho.

Cena v objednávce:
1690Kč   890 Kč 

Zbývá už jen:

Možná vás přece jen napadá ještě pár otázek

Proč bych si měla kurz kupovat, když je informací plný internet?

Ano, totéž jsem si říkala před několika lety, ale i když jsem vyzkoušela všechno možné, stejně jsem stála na místě. Až na svém studijním pobytu v Indii jsem pochopila, kde je "zakopaný pes". Proto jsem do kurzu zařadila své zkušenosti přesně tak, jak mi fungovaly a přidala i několik zápisků přímo z Indie. Ušetříte tak svůj čas hledáním a testováním všeho možného.

Je pro mě kurz vhodný, i když nemám pocit, že bych byla sama se sebou přímo nespokojená?

V členské sekci se budeme vaší neodolatelnosti věnovat velmi intenzivně a to vám může pomoci svůj vztah k sobě samotné ještě prohloubit a být sama se sebou ještě víc v souladu. Je možné, že během kurzu zjistíte, že si během každodenního kolotoče zasloužíte více času na sebe a své potřeby. 

Co když nebudu stíhat tempo?

Přístupy do online kurzu vám zůstávají napořád, proto se nemusíte bát, že vám něco uteče. Ke všemu se v členské sekci můžete pohodlně vracet a zvolíte si tak své individuální tempo, které vám bude vyhovovat. 

A co když zjistíte, že tento program není pro vás?

 

Záleží mi na tom, abyste byla spokojená a našla v kurzu pomocníka, ke kterému se budete ráda vracet. Máte 14 dní garanci na vrácení peněz od momentu přihlášení do kurzu. 
Pokud během prvních dvou týdnů zjistíte, že kurz není pro vás, bez okolků vám peníze v plné výši vrátím zpět.

Nemáte co ztratit. Cesta k Neodolatelně úspěšné ženě ve vašem nitru startuje právě teď a právě tady. 

Přestaňte o tom všem jen číst a pojďte přímo do akce. Udělejte si čas na nejduležitější bytost svého života - sama na sebe. 

Vstupte do kurzu a začněte měnit svůj život ještě dnes!

Zbývá už jen: