Předpoklady k úspěchu

V jednoduchosti je síla

Během svého studijního pobytu v Indii jsem si uvědomila, jak jsem si zbytečně blokovala hojnost. Když jsem se dozvěděla o těchto deseti bodech, uvědomila jsem si, že v mém životě nefungovaly. Já si pak říkala, jak je možné, že jsem neustále bez peněz a v dluzích. Nic se mi nedařilo a vinila jsem z toho druhé. 

Některým bodům už jsme se společně věnovaly v předchozích částech. Shrnula jsem Vám je tady všechny dohromady, přesně podle učení z Indie. 

Mějte reálnou vizi (cíl)

Pokud chcete být v životě úspěšná, potřebujete mít vizi, která by měla být realistická. Vnímejte plně svá slova, která říkáte, mentální obrazy, emoce a postoje. Říkáte ano, opravdu chci žít v hojnosti. Je to v pořádku, každý chce. Ale vnitřně cítíte buď strach, nenávist, zranění nebo pocit, že nejste dost dobrá, v souvislosti s bohatými lidmi. Vaše žádosti vyplývají z těchto emocí. Potřebujete žít láskou bez podmínek.

Cílům jsme společně věnovaly druhou část tohoto programu. Pokud jste se k nim ještě nedostala, vraťte se k nim přímo tady.>>

Urovnejte si vztahy s rodiči

Máte urovnané vztahy se svými rodiči? Není důležité, jestli jsou naživu. Pokud cítíte nějaké zranění vůči rodičům, blokujete si podvědomě svoji hojnost. Pokud jste vlastní rodiče nepoznala, vztahuje se to na pěstouny, kteří Vás vychovali. Pokud není v pořádku Váš vztah s otcem, máte pravděpodobně problém s financemi, případně upadáte do dluhů. Pokud máte narušený vztah s matkou, budete narážet na překážky ve svém životě. 

Pokud jsou rodiče naživu, promluvte si s nimi osobně a objasněte stará nedorozumění a křivdy. Možná se Vám do toho nechce, ale myslete na to, že to děláte především kvůli sobě. Pokud se Vám do toho nechce, nebo rodiče už nežijí, proveďte proces odpuštění ve svém podvědomí. Krásně Vám v tom pomohou i meditace.

Právě takové jsem vytvořila. A Vy je můžete získat za výhodnější členskou cenu. Pokud si chcete práci usnadnit, mrkněte na tuto stránku.>>

Pečujte o svůj partnerský vztah

Rodiny, ve kterých se muž a žena nerespektují, mají problém s nashromážděním bohatství. Kde se zdržuje negativita, ponížení a časté hádky, je bráněno úspěchu ve všech podobách. Pokud máte narušený vztah se svým partnerem, potřebujete jej uzdravit. Pokud se už uzdravit nedá, pak je lepší se rozloučit. Můžete tak být šťastní od sebe. Je to daleko lepší, než trpět spolu. 

Posvátnost slov

V Indii vnímají bohatství jako posvátnou Bohyni. Tu můžete do života přitáhnout jedině tehdy, když používáte posvátná slova. Když se často pohybujete v místech, kde se používá pravidelně hrubá mluva, nebo tady často dochází ke konfliktům, pak jí zavíráte dveře, kterými by se k Vám mohla dostat.

Používejte slova "Já chci". Přestaňte říkat: Nemám peníze. Místo toho řekněte: Mám peníze a chci je víc. Někteří se bojí a úmyslně negativně přehání svou finanční situaci tím a říkají jak trpí. Časem si tak své finance zbytečně ztratí nevýhodným obchodem, ztrátou nebo odcizením. 

Udržujte čistý dům

Čistý dům a pracoviště jsou nezbytné, aby hojnost mohla přijít. Neznamená to, že to tady musí vypadat luxusně. Udržujte svůj dům v čistotě, abyste se v něm cítila dobře. Nezapomeňte také na uvolnění místa novému. Dáte tak najevo hojnosti, že má u Vás dveře otevřené. 

Pokud jste se k tomu ještě nedostala, vraťte se k části uvolnění místa novému, přímo tady.>>