Pokora a poděkování

Narodila jste se, abyste byla šťastná. Ve svém životě můžete dosáhnout svých snů a tužeb, bez ohledu na to, co Vám říká okolí. Naučte se přijímat svůj život jako dar a zaměřte se na dobro ve svém životě. K tomu vám pomohou vděčnosti z minulé části.

Když zaměříte svou mysl na to, co se vám daří, nebo co je dobré, podaří se vám nastavit energii k tomu, aby jste si přitahovala do života ještě více hojnosti. Důležitým předpokladem je pokora. 

Co je to pokora

Existuje něco vyššího a my jsme toho součástí. Různé kultury si to vykládají různě. Ať je to pro vás Bůh, Vesmír, příroda, andělé, nebo cokoliv jiného. Děkujte za všechno dobré ve svém životě. I když přijde situace, která se Vám moc nelíbí, má Vás něčemu naučit. Možná Vám to tak teď nepřijde, ale za čas si uvědomíte, že byla k něčemu dobrá. Měla Vás posunout dál v životě. 

Celý život je o úhlu pohledu. Když se zaměříte na to, co se Vám v životě nedaří, pak to uvidíte všude kolem sebe. Zaměřte se na svoje přednosti a věci, co se Vám podařily. Jste vědomý tvůrce svého života. 

Děkujte za každý zážitek v životě

Každý den děkujte za svůj život a vše dobré, co Vám přináší. Poděkujte svému tělu, že Vám dobře slouží, matce Zemi za všechno, co díky ní máte. Za výzvy ve svém životě, které Vám ukazují cestu k tomu, co si přejete.

Udělejte si pohodlí, pusťte příjemnou hudbu, zavřete oči a chvíli relaxujte. Vnímejte každou buňkou svého těla příjemný pocit. Stačí 10 minut denně. 

Tip na relaxační hudbu

Osobně moc ráda poslouchám mantry. Vyvolávají ve mně dobré pocity. A o několik svých oblíbených se s Vámi teď podělím.

  1. Baba nam kevalam (láska je všude a je podstatou všeho) poslechnout můžete přímo tady>>
  2. Mother I feel you (poděkování matce Zemi) najdete ji zde>>
  3. Moola mantra (rozšiřuje úroveň vědomí a napojuje přímo na Nejvyšší bytost tvůrce Vesmíru) k poslechu tady>>