Vědomé přijetí hojnosti

Dovolte hojnosti, aby vstoupila do Vašeho života. Přestaňte si ji zbytečně blokovat slovy i činy. 

Pro každou z Vás znamená hojnost něco jiného. Pro někoho to jsou plně funkční vztahy, pro jiného dostatek peněz na účtě, pro jiného nové auto nebo dům. Ujasněte si proto, co pro Vás konkrétně hojnost znamená. Budeme s tím společně pracovat během meditace. 

Slova mají obrovskou moc

Vaše slova mají obrovskou moc. To, co řeknete, Váš mozek naplno vnímá. Říkáte často tyto věty: To je drahé, nebo To si nemohu dovolit? Tyto výroky brzdí přijetí Vaší hojnosti, protože je mozek bere jako fakt, na základě kterého vysílá pocity. Tyto pocity z Vás proudí až ven.

Jak už jsme si řekly, co vysíláte, vrací se Vám zpátky. Pokud je vědomě nezměníte, nikdy nebudete mít dostatek.

Napište si na papír tato tvrzení a každý den si je nahlas řekněte před zrcadlem:

  • Proudí ke mně dostatek hojnosti, kterou v životě potřebuji.
  • Přijímám veškerou hojnost Vesmíru do svého života.
  • Vydělávám dostatek peněz (napište částku) na to, abych si mohla pořídit všechno, co potřebuji.

Znáte knihu 4 dohody? Pokud ne, určitě se do ní začtěte. Nebo se mrkněte přímo na záznam představení z dohody první, který najdete tady >>

Pomocná meditace k přivolání hojnosti

Pokud chcete ještě umocnit účinek, vytvořila jsem pro Vás meditaci s názvem Přivítání hojnosti. Jejím poslechem si vědomě nastavíte svou podvědomou mysl ještě rychleji. 

Udělejte si pohodlí, stáhněte nahrávku ve formátu mp3 a vydejte se spolu se mnou  opět do podvědomé krajiny své mysli. Dáme společně Vašemu podvědomí jasný signál, že jste připravená vědomě přijmout hojnost do svého života. 

A ještě pracovní listy, které Vám pomohou utříbit myšlenky. :-)