Objednávka online programu
Neodolatelně úspěšná žena

 • ANO
  Chci se stát neodolatelně úspěšnou ženou.
 • ANO
  Objednávám si online program Neodolatelně úspěšná žena i s bonusy.
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do kurzu není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autorka nemůže ovlivnit, jako např. mé možnosti, schopnosti, situace, znalosti, zdravotní stav apod.
 • ANO
  Zkontrolovala jsem si všechny údaje, které jsem zadala v objednávce, především e-mail, na který chci zaslat přístupové údaje do programu Neodolatelně úspěšná žena.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin
Rozhodnout se, že se svým životem chceme něco udělat, musí každý sám. Je ale fajn, když na to člověk nemusí být sám, když má podporu, porozumění a správné vedení. Když jsem se já před několika lety rozhodla změnit svůj život, své myšlení, návyky a chování, zkoušela jsem jako rádce využívat internet. Znáte to – spousta všeho a vlastně ničeho… Anička v kurzu Neodolatelně úspěšná žena spojila vše – je parťákem, studnicí rad a užitečných informací a vede vás postupnými, logicky navazujícími kroky k vašemu novému životu, ve kterém se budete cítit opravdu neodolatelně úspěšně.
Petra KamelandrováTvůrce a podporovatelka všech, kteří mají sny, vize a cíle; autorka projektu pro děti “Dětská hračka s příběhem“ www.muchlinka.cz
Díky Vám jsem si připomněla, že neodolatelná žena je v každé z nás. A že pokud si odpovime na to, co vlastně chceme a budeme ochotné na sobě pracovat, každá z nás může být i neodolatelně úspěšná 🍀 Moc děkuji za zkušenost a pomoc. ❤
Renata Buknová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na anna@annaluksova.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.