Neodolatelnou ženu si vyžádala poptávka

Často se mě ptáte, co mě vedlo k založení projektu Neodolatelná žena. Dnes vám to prozradím. Neodolatelnou ženu si totiž vyžádala poptávka. Jakto? A co vám všechno může přinést? To vám prozradím v dnešním článku.

Možná taky uvažujete, že začnete podnikat, ale bojíte se. I na to si dnes trošku posvítíme.  Ještě než zaboříte své oči do obrazovky, mrkněte na video. 🙂

Z tebe nic nebude

“Aničko, z tebe nikdy nic nebude. Jestli dokončíš základní školu, bude to zázrak.” Tyto slova si pamatuju dodnes. Málem jsem totiž skončila na zvláštní škole. Když už mě pan ředitel přijal na klasickou základku, dala mi to paní učitelka, která byla první dva roky mou třídní, doslova vyžrat. Moje vysvědčení z té doby byste opravdu nechtěla vidět. Nakonec jsem to dotáhla až k maturitě, která byla s vyznamenáním. Jenže mojí motivací nebyly známky, ale ukázat oné paní učitelce, že se ve mně hezky zmýlila.

Léta tak plynula dál. Po několika životních kopancích jsem se uzavřela sama do sebe a přestala si věřit. I když jsem si v devatenácti dokázala, že co si umanu, toho můžu dosáhnout, dostala jsem se do role oběti. Za všechny trampoty v mém okolí mohl každý, jen já ne. Jenže pak jsem si uvědomila, že můj život za mě nikdo žít nebude. Jaký si ho udělám, takový ho budu mít.

A tak jsem se rozhodla. Vystoupila jsem z role oběti do role tvůrce svého vlastního života. Uvědomila jsem si své velké vítězství, kdy jsem sama sobě dokázala, že můžu dosáhnout cílů, které si stanovím. Rozhodnutí se začalo velmi brzy projevovat na kvalitě mého života. Přišel nový vztah, práce, podnikání, začala jsem se setkávat s novými zajímavými lidmi a těšila se na další nový den.

Kdo za to může?

Jak už jste zjistila ve videu, hlavním spouštěčem projektu byl Jirka Mazur. Ráda se učím od úspěšných lidí a tento muž ví o podnikání opravdu své. Jeho podnikatelská činnost je jasným důkazem. Naučila jsem se díky němu naslouchat poptávce. V podnikání jsem začínala jsem jako mentor v oblasti seznamování a partnerských vztahů. Postupně jsem se také díky Stáni Mrázkové přemístila do online světa, ale požadavky žen v mém okolí šly ještě dál.

Chtěly se postavit na vlastní nohy a přestat být plně závislé na svých mužích, protože plno problémů, které ve vztahu měly, pramenilo z jejich finanční situace. Možná si řeknete, že peníze nejsou to nejdůležitější, ale pokud jich máte málo, pak je neustále řešíte. Byla jsem na tom dřív úplně stejně.

Seznamte se s Neodolatelnou ženou

Neodolatelná neznamená, že je absolutně dokonalá, ale dokáže sebe sama přijmout i v době, kdy se dokonalá necítí. Je totiž sama sebou. Tuny make-upu a dokonalý outfit vás totiž nespasí, když nejste v souladu sama se sebou. Samozřejmě, že udělají svou službu, mnohdy velmi dobře, ale nezachrání situaci, když se cítíte sama se sebou mizerně.

A pak přichází další problém, nevydařené vztahy.  Očekávání, že vám někdo ukáže vaši vnitřní krásu, když ji sama v sobě nevidíte, se rovná čekání na Godota. Protože všechno, co vyšleme ven, se nám vrací zpět. A abych nezapomněla i na podržení ženskosti, začala jsem se zaměřovat u žen i na vnější krásu. Od oblečení přes líčení až po parfémy.

 

Co jsem začala dělat díky Jirkovi jinak?

 • Začala jsem naslouchat poptávce 
  Zjišťovala jsem, co ženy v mém okolí nejčastěji řeší. Často se mi stávalo, že mi na konzultaci chodily ženy, které měly problém s partnerem a chtěly řešit vztah. Jenže často jsme skončily u toho, že kdyby se postavily na vlastní nohy, okamžitě by od něj odešly.Raději byly nešťastné ve vztahu, který je ničil, protože měly strach ze změny. Nevěděly totiž, kde začít. Proto jsme společně často řešily začátky nové práce a podnikání, aby přestaly tápat a postavily se na vlastní nohy, jako před pár lety já.
 • Vytvořila jsem služby pro firemní klienty
  Před nějakou dobu mě oslovila jedna firma, jestli bych jim uspořádala školení pro ženy, aby si více věřily a byly příjemnější na zákazníky. Školení mělo úspěch, proto jsem tyto akce začala nabízet i ostatním firmám zaměstnávající ženy. A hezky na míru potřebám. Ať už hodinový či půldenní seminář. Určitě už jste zažila nepříjemnou prodavačku či asistentku, když jste něco potřebovala. Řekla jste si: “To je baba protivná.” Nepříjemnost prodavačky nutně neznamená, že jste jí nepříjemná. Může to být velmi milá paní, jenže má problémy doma, nevěří si, nebo zkrátka její práci nikdo neocení.
 • Co mě nebaví nebo neumím, nechávám na druhých lidech
  Delegování činností pro mě bylo velkou výzvou. Vždy jsem uvažovala, že přece nedám několik tisíc za tu či onu službu. Jenže když jsem si pak propočítala, že je pro mě výhodnější zaplatit odborníkovi a mít čas na tvoření dalších projektů, uvědomila jsem si, že se mi to vyplatí. Ráda o sebe sice pečuji, ale kosmetička a kadeřnice ze mě opravdu nebude. Ovšem když mám ve svém okolí několik šikovných žen, které tuto práci dělají výborně. Ráda s nimi spolupracuji, aby mé služby byly opravdu komplexní. Pak je spokojenost na všech stranách. 🙂

Stojíte na životní křižovatce?

Nevíte kde začít? Zamyslete se nad tím, kde jsou vaše priority. Možná máte strach z nových začátků, ale když začnete věřit sama sobě, dokážete všechno, co si stanovíte. Vzpomeňte si na odstavec o zvláštní škole.  I vy se můžete stát neodolatelnou ženou, když si to sama dovolíte. Udělejte první krok a začněte si více věřit. Uvidíte, že to není tak hrozné, jak se na první pohled zdá.

Komentáře
 • Dárek pro Vás

  Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Přidej se mezi nás!