Jak podpořit své ženství

Taky si občas říkáte, jak podpořit své ženství? Všude kolem slyšíte tipy, jak uspořádat svůj čas a být výkonná doma i v práci. Možná hodně pracujete a nedokážete se zastavit.

Chcete pomáhat druhým, ale nedostáváte zpátky ani z poloviny tolik, kolik byste si přála. Zapomínáte sama na sebe a když už se podíváte do zrcadla, cítíte se mizerně.

Přijměte se i se svými nedokonalostmi

Každá z vás je jedinečná. Na světě nenajdete nikoho stejného jako sebe. A to i za předpokladu, že máte své dvojče. Určitě se najde den, kdy si říkáte, že dneska vám to vůbec nesluší. Často si v zrcadle prohlížíte své nedokonalosti a toužíte mít menší zadek, větší prsa, nebo hustší hřívu? Jenže, většinou toužíte po tom, co nemáte.

Přijměte sama sebe a začněte se mít ráda. Často čekáte, že vám vaši blízcí ukáží vaši krásu, kterou vy zrovna nevidíte. Že vás pochválí, jak vám to sluší, i když vy si myslíte pravý opak. Začněte sama od sebe. Všímejte si v zrcadle toho, co se vám na vás líbí. Ať jsou to oči, nos, nebo ruce.

Jak podpořit své ženství

Mějte se ráda bez ohledu na to, jestli jste dnes dokonale nalíčená, nebo jen v teplácích. Možná si řeknete, že to není taková sranda, jak to na první pohled vypadá. Ano, chce to nějaký čas. A ten se vám bohatě vyplatí. Když dokážete mít ráda sama sebe se vším všudy, dáte ostatním příležitost, aby vás měli rádi přesně takovou, jaká jste.

Pěstujte zdravé vztahy

Říkáte si taky občas, jak je možné, že to ve vašich vztazích stále drhne? Můžete se přetrnout, ale váš partner to neocení. Nebo se snažíte vyhovět svým blízkým, ale místo vděku si vyslechnete, jak to všechno děláte blbě. Vztahy vám nastavují zrcadlo. Když se sama se sebou cítíte mizerně, začne vám to nepřímo dávat najevo i okolí.

Víte, kdo je nejdůležitější člověk vašeho života? Jste to vy sama. Když budete od vztahu očekávat, že vás druhý bude milovat, zatímco vy sama sebe nemáte ráda, vytváříte si nevědomě závislý vztah. A ten nemůže dlouhodobě fungovat, protože dřív nebo později se v něm jeden z vás začne cítit jako v kleštích.

Když si začnete věřit, uvědomíte si, že už nemáte nutkání dělat partnerovi žárlivé scény. Jste si vědoma své vlastní hodnoty a vaši blížcí vás tak začnou i vnímat.

Rozhodujte se srdcem

My, ženy jsme intuitivní stvoření. Využijte daru intuice. Rozhodujte se srdcem. Nikdo jiný neví, co je pro vás nejlepší. Možná máte strach udělat důležitá rozhodnutí s myšlenkou, co si o vás řeknou ostatní. Život je pouze váš, nikdo ho za vás žít nebude. Když se budete neustále na všechny ohlížet, pak vás jednou bude mrzet, že jste se tehdy nerozhodla jinak.

Možná máte strach, že zase uděláte chybu. Když se budete přešlapovat na místě, nikdy nikam nedojdete. Když přešlápnete, budete vědět, že příště se vydáte na druhou stranu, na které to vyjde. Veškeré situace, které se vám dějí, jsou o úhlu pohledu.

Buďte krásná nejen navenek

Krása uvnitř je dalším způsobem, jak podpořit své ženství. Určitě se cítíte fantasticky, když se krásně nalíčíte a oblečete něco, co vám moc sluší. Když se ale se sebou budete cítit mizerně, pak vám pouhý vnější vzhled nebude nic platný. I když potkáte svého Pana božského, po nějaké době se stejně začnete cítit mizerně. Možná budete půl roku šťastná, ale jakmile opadnou růžové brýle, budete zase tam, kde jste byla.

A když o sebe naopak nebudete dbát, ale budete mít nastudováno x knih o osobním rozvoji, stejně vám to nebude moc platné. Protože na první dojem nezapůsobíte a dá vám hodně práce, než ostatní přesvědčíte, že jste krásná uvnitř. Snažte se proto vnitřní a vnější krásu udržovat v rovnováze. Krása uvnitř je dalším způsobem, jak podpořit své ženství.

Udržujte rovnováhu

Každá z vás má v sobě určitý podíl mužské a ženské energie. I naše tělo je zrcadlem těchto dvou energií. Máte většinu úrazů a nemocí na pravé straně? Pak to souvisí s vaší mužskou částí. A pokud máte problémy na levé straně těla, souvisí s vaší ženskostí a tématy vnitřní ženy.

Vy východní filozofii se mužská a ženská energie znázorňují jako Jin-Jang. Ženská energie Jin má černou barvu, mužská Jang má barvu bílou, a společně tvoří jeden celek. Jeden bez druhého nemůže existovat. Proto se je snažte udržet v rovnováze.

Co vysíláte, to se vám vrátí

Když začnete vědomě pečovat o své ženství, začnete na své okolí působit jako magnet. Dovolte si každý den pečovat o své ženství. Dopřejte si každý den aspoň chvilku času sama na sebe a své ženské potřeby.

 

A pokud se toužíte stát neodolatelně úspěšnou ženou, mrkněte přímo sem>>

Komentáře
  • Dárek pro Vás

    Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Přidej se mezi nás!