Příznaky nízké sebedůvěry

Dnes mám pro vás další tip pro neodolatelné ženy. V minulém video-článku jsme se zaměřily na pocit nejsem dost dobrá. Tento pocit způsobuje nízká sebedůvěra, která nás, ženy, vzdaluje mílovými kroky od neodolatelnosti.

Nízkou sebedůvěrou trpí mnoho žen. Často jsou to ženy velmi úspěšné a atraktivní, které si nevěří. Na první pohled byste si řekla, že k tomu nemají žádný důvod, jenže ony to vnímají úplně jinak.

Příznaky nízké sebedůvěry

Jaké jsou příznaky nízké sebedůvěry? To se dozvíte ve videu.

Příznaky nízké sebedůvěry

Možná některý z příznaků nízké sebedůvěry znáte velmi dobře. Pod každý uvedený příznak nízké sebedůvěry  vám přidám ještě jeden tip.

 •  1. Příznak: Za problémy ve svém životě nemůžu já, ale ostatní
  Okolí vám nastavuje zrcadlo. Věci, které vám do života přichází, nejsou náhodné. Odráží vám vaše vnitřní vyzařování. Neodolatelná žena je si vědoma toho, co dělá. Vzala totiž život plně do svých rukou.
 • 2. Příznak: Jsem málo vděčná za to, co už mám
  Trápíte se tím, co nemáte? Nebo si říkáte, byste chtěla něco, co nemůžete mít? Upadáte do nepříjemných  stavů. Nemyslím tím teď závist, ale pocit, že asi něco děláte špatně, když je vaše realita taková, jaká je. Zaměřte se na to, co už máte. Určitě máte ve svém životě něco, za co můžete být vděčná. Zamyslete se nad tím.
 • 3. Příznak: Málo věřím sama sobě
  Čeká vás nějaký úkol či zkouška, ale stále máte v hlavě pocit, že je nedáte? Hádejte, co se bude dít. V mnoha případech je skutečně nedáte. Nízká sebedůvěra není způsobená tím, že byste neměli dostatek schopností a vědomostí, ale proto, že jste si svůj neúspěch předem naprogramovala do hlavy.
 • 4. Příznak: Trápím se minulostí, kterou už nemůžu ovlivnit
  Říkáte si, co by bývalo bylo, kdybyste to bývala byla udělala jinak? Podobné složité souvětí se vám v hlavě odehrává, když se situace nevyvíjí tak, jak si přejete. Možná jste udělala něco, na co nejste zrovna hrdá. Pokud s tím už nelze nic udělat, pak nemá smysl se tím zabývat. Budete plýtvat svou drahocennou energii na něco, co už nemůžete ovlivnit.
 • 5. Příznak: Často používám slovíčko musím
  Zabydlelo se slovíčko musím ve vaší každodenní mluvě? Teď mi možná odpovíte, že některé věci přece dělat musíte. Obvykle jsou to činnosti, které vás nebaví, nebo se vám do nich nechce. Jenže když se na situaci podíváte do důsledku, co opravdu musíte? Zkuste se na situaci podívat jiným pohledem a místo slova musím udělat použijte udělám. Sledujte pak ten rozdíl.

Tyto příznaky nízké sebedůvěry vám překrývají radost ze života a spokojenost v přítomném okamžiku. Život je otázkou volby. Můžete se rozhodnout, že půjdete jinou cestou. Vyzkoušejte jiný úhel pohledu. Když začnete mít ráda a přijímat sama sebe, změní se i kvalita vašeho života. Uvidíte změny ve svém vztahu, práci, ale i vnímání věcí. Stejnou situaci, která se vám přihodí, budete vnímat úplně jinak.

Komentáře
 • Dárek pro Vás

  Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Přidej se mezi nás!