Pro firmy

Semináře pro ženy

Chcete dát svým zaměstnancům benefit, který bude mít příznivý účinek na jejich další práci a osobní rozvoj? Objednejte si u mě praktický seminář, který uspořádám přímo u vás ve firmě. Na základě vaší poptávky vytvořím seminář přímo na míru vašim konkrétním požadavkům.  

Dáte svým zaměstnancům nejen praktický benefit, ale především je tím pozitivně motivujete do další efektivní spolupráce ve vaší firmě. 

Délka i obsah závisí na vaší poptávce, na základě které vám, v případě zájmu, vystavím cenovou nabídku. Jsem plátce DPH.

Vybrat si můžete z těchto okruhů:

 • Mezilidské vztahy

  Jak v soukromém, tak i v profesním životě. Od seznamování, umění networkingu, až po harmonické partnerské vztahy.
 • Zvýšení sebedůvěry a motivace

  Zdravá sebedůvěra má pozitivní vliv na profesní i soukromý život. Když se vaši lidé budou umět přirozeně motivovat, poznáte to na zlepšení chodu firmy a odvedené práci.
 • Osobní rozvoj

  Sebevzdělávání, motivace, efektivita práce a cíle.
 • Image zaměstnanců

  Jak správně volit oblečení, kosmetiku a líčení, aby celkový vzhled působil atraktivně a příjemně.
 • Efektivní komunikace

  Se zákazníky, aby se do vaší firmy rádi vraceli. Také v pracovním kolektivu, což vám přinese klid na pracovišti a efektivní plnění úkolů.

Co vaší firmě seminář přinese?

 • Zvýšení sebedůvěry zaměstnanců

  Když si ženy začnou více věřit, pocítíte to nejen na pracovním nasazení, ale i na příjemnějším přístupu k zákazníkům. Dobrá reprezentace firmy a sebevědomý přístup nejen na pracovních schůzkách, vám pomohou budovat dobrou image celé firmy.
 • Zvýšení motivace do další práce

  Zlepšení jejich osobního života pozitivně ucítíte na pracovním nasazení a pozornosti.
 • Zlepšení jejich vzájemných vztahů

  Co si budeme povídat, život je o vztazích. Když nefungují, pocítíte to okamžitě na práci svých zaměstnanců. Zvýšení sebedůvěry a vyladění image i na vnější úrovni zlepší nejen jejich osobní vztahy, ale především také vztahy na pracovišti.

Chcete více informací nebo si objednat seminář?
Vyplňte kontaktní formulář.