Proč nejsem dost dobrá?

Snažíte se jak můžete, ale když se vám dlouho nedaří, tak to vzdáte a řeknete si: Proč nejsem dost dobrá? Jste smutná a vystresovaná, protože každý to přece musí zvládnout. Otevřete časopis a v něm vidíte všechny ty super neodolatelné ženy, které zvládají být úspěšnými manažerkami, skvělými matkami i úchvatnými milenkami. Snažíte se jim vyrovnat a říkáte si, že to přece musí nějak jít, abyste všechno precizně sama zvládla. Jenže co, když nemusí?

Neodolatelná žena nemusí zvládat vše precizně

Mám pro vás jeden malý příklad z dětství, který mluví sám za sebe.

Dřív jsem si vyčítala, když mi něco nešlo. V dětství jsem chodila do výtvarky s nadějí, že se naučím malovat. Snažila jsem se několik let jak jsem mohla, ale výsledky se nedostavovaly. Paní učitelka mi vždycky říkala, že na malovaní jsem hold talent nezdědila. Měla jsem dojem, že nejsem dost dobrá, protože všem ostatním šlo kreslení o moc líp. Ale v hudebce, to už byla jiná. Pamatuji si, že zatímco se ostatní trápili nad rozpisem cvičení z intonace, já měla hotovo v cuku letu. Cítila jsem se dobře, protože mi psaní not šlo jako po másle, zatímco se ostatní trápili. Často jsem spolužákům s rozpisy pomáhala. Na oplátku mi zase oni pomáhali s matikou a fyzikou. 🙂

I když vám něco tak úplně nejde, přestaňte se s tím trápit. Existuje spousta lidí, kteří si s vašim úkolem velmi rádi poradí. Možná si řeknete, že jedinečná žena musí umět všechno. Ale o tom to není. Pokud neodolatelná žena něco neumí, využije kouzlo života. A co je tím kouzlem? To se dozvíte ve videu.

Komentáře
  • Dárek pro Vás

    Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Přidej se mezi nás!