Proč se mi v životě nedaří

Možná čekáte na zvýšení platu, zlepšení vztahů, nebo uznání od přátel. Máte strach z toho, co bude za týden nebo za měsíc. Věříte v lepší zítřky. Jenže je to pořád stejné a vás napadá otázka: Proč se mi v životě nedaří.

Proč se mi v životě nedaří?

“Můžu se přetrhnout, ale stejně žiju pořád od výplaty k výplatě. Proč se mi v životě nedaří? Sice jsem ukončila nefunkční vztah, ale jsem už víc jak rok sama, jak kůl v plotě,” slýchám často od žen, které mě požádají o pomoc. Zdá se vám tento scénář povědomý?

Odpovězte si upřímně na tyto dvě otázky:
1. Dostávám za svou práci dobře zaplaceno?
2. Cítím se ve svých vztazích opravdu šťastná a milovaná?

Pokud je vaše odpověď ano, pak vám gratuluji a můžete tento článek s klidným svědomím zavřít. Jenže, co když to v jednom z těchto případů (případně v obou) drhne?

Nastavení z dětství

Může za to nastavení z dětství. Jako malá holčička jste sledovala vztah svých rodičů a říkala si, že se určitě zařídíte jinak. Možná vás podceňovali, nebo jste měla nevyrovnaný vztah s rodiči. To všechno způsobuje, že se vám teď nedaří.

Vztahy nás učí a nastavují zrcadlo, které potřebujeme vidět. Často si do svého života přitahujeme lidi a situace, které nám zrcadlí zážitky právě z dětství. Možná si říkáte, že jednáte na základě své intuice.

Jenže…

Váš mozek jde za tím, co z minulosti zná. Pokud máte z dětství zafixováno, že jsou všichni muži stejní, pak se vám to odráží do vztahů. Přitahujete si stejné typy mužů a zažíváte jedno fiasko za druhým.

No, a pokud jste v dětství od rodičů slýchala větu: “To je drahé, to si nemůžeme dovolit,” tak pravděpodobně žijete od výplaty k výplatě a trpíte častým nedostatkem peněz.

Jak z koloběhu ven?

Řešením je vyladění intuice. Intuice je velmi cenný pomocník, jen si ji potřebujete správně nastavit. Když se vědomě zbavíte svých vnitřních blokátorů z dětství, začnete k sobě přitahovat jiné typy lidí a možností. Intuici si vyladíte vyčištěním vztahů s rodiči a partnery na mentální úrovni.

Máte hned několik možností, jak na to. Můžete si vyříkat s rodiči a bývalými partnery staré křivdy. Jenže jak se zachovat, když už nejsou naživu, nebo se s nimi nechcete potkat?

Pak využijte sílu meditace. Na mentální úrovni působí téměř stejně. Můžete si představit, že se setkáváte se svými rodiči a partnery, a v představě si s nimi promluvit.

Když jsem cítila potřebu urovnat vztahy, můj táta byl asi půl roku po smrti. Navíc jsem věděla, že se s bývalými opravdu netoužím potkat. V Indii jsem objevila sílu vedených meditací. Na podvědomé úrovni jsem se setkala s rodiči a bývalými partnery a vysvětlila si staré křivdy, které mi stavěly překážky k lepšímu životu.

Během půl roku se můj život začal od základů měnit. Našla jsem novou lásku, začala podnikat a začala potkávat podobně nastavené lidi, jako já.

Když já nevím, jak na to

Nemusíte hned zabořit hlavu do písku. Nepotřebujete mít za sebou ani několik lekcí jógy a meditačních kurzů. Stačí sestoupit do podvědomé hladiny své mysli, kde objevíte své vnitřní blokátory.

Jak postupovat:

  1. Sejít se se svými rodiči a vyříkat si všechno, co vás tíží (ať už osobně, nebo formou meditace)
  2. Odpustit jim a sama sobě (děláte to především kvůli sobě)
  3. To stejné se svými bývalými partnery.

Možná si teď říkáte, že vám v minulosti moc ublížili, takže jim ani nechcete odpustit. Když se budete držet starých křivd, ublížíte tím nejvíc sama sobě. Těžko se tak v životě posunete dál a hodně se nadřete, než se dostanete ke svému vysněnému cíli (ať už je to nový partner, nebo kariéra).

A co když si na to sama netroufáte?

Připravila jsem pro vás soubor meditací Harmonizace vztahů, kde společně půjdeme až do vašeho podvědomí, kde se skrývají staré křivdy. Omrknout je můžete přímo tady>>

Komentáře
  • Dárek pro Vás

    Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Přidej se mezi nás!