Relaxací ke kráse ve třech krocích

Věděla jste, že relaxací můžete dospět až ke kráse? Věřím, že ano. Jenže jak na to?

Věčný koloběh mezi prací, partnerem, dětmi a možná i koníčky vás nenechají chvíli v klidu. Už jen myšlenka, že byste si dala desetiminutovou relaxaci, je pro vás science fiction. Co když vám řeknu, že díky pravidelné relaxaci můžete značně změnit také kvalitu svého života? Udělala byste si čas? V dnešním článku se zaměříme, jak relaxací dojít až ke své vnitřní kráse.

10 minut relaxace každý den má příznivý vliv nejen na vaši krásu, ale také na utříbení myšlenek, ujasnění priorit a nových nápadů.  Že nemáte čas? Co když vám řeknu, že každý z nás má každý den k dispozici 24 hodin?

Život je o prioritách. Pokud si čas na sebe neuděláte, pak ho nebudete mít nikdy. Věnujte si pár minut každý den. Hoďte nožky nahoru a relaxujte.

 

Relaxací ke kráse

Hledáte jednoduchý způsob jak relaxací dojít až ke své vnitřní kráse? Vyzkoušejte tyto tři kroky.

1.Krok: Vnímejte svůj dech

Dýchejte zhluboka a soustřeďte se na každý nádech a výdech. Během každé relaxace si zajistěte klid a nenechte se ničím rušit. Jste tady pouze vy a váš dech. Pomůže vašemu tělu, aby se přirozeně uvolnilo. Můžete si představit, že s každým nádechem vdechujete pohodu a harmonii.

2. Krok: Sedněte si nebo lehněte, abyste se cítila příjemně

Zaujměte příjemnou polohu. Můžete se natáhnout, nebo si sednout s rovnými zády. Záleží jen na vás, jaká relaxační poloha bude pro vás nejpříjemnější. Vnímejte, aby se vám ruce a nohy nekřížily. Proč? Aby životní energie mohla přirozeně proudit.

3. Krok: Pozorujte své myšlenky

Zavřete oči a vnímejte své myšlenky jako nestranný pozorovatel. Sledujte je z dálky. Pokud se vám nedaří a stále vám do hlavy něco leze, co vás ruší, jen to pozorujte a vnímejte, jako by se vás myšlenky vůbec netýkaly.

Co když se mi relaxace nedaří?

Možná vnímáte, že se potřebujete zklidnit, ale při myšlenkách, co všechno ještě potřebujete stihnout, je pohodová chvilka ta tam. I já jsem byla dřív zahlcená. Sice jsem se chtěla relaxací dostat až ke své vnitřní kráse, ale nevěděla jsem, z které do které. Nebo na odpočinek zkrátka nezbýval čas. Když už jsem si svých 10 minut urvala, stejně jsem byla myšlenkami v záležitostech, které jsem potřebovala dořešit.

Asi před sedmi lety jsem poprvé vyzkoušela vedenou meditaci. Při své studijní cestě v Indii jsem možnost vyzkoušet vedené meditace na vlastní kůži. Nechala jsem se vést mluveným slovem s příjemným podbarvením hudby.

Doslova mě pohltily. Nejenže jsem si díky nim uvědomila spoustu věcí a změnila kvalitu svého života, ale začala jsem je i tvořit na míru. Hudbu i text přesně na míru potřebám každého člověka.

Jak díky relaxaci dojdu ke své kráse?

Během meditačního stavu se dostanete až do svého podvědomí, kde máte uloženy prožitky z minulosti. 20 minut v tomto stavu vám nahradí pár hodin spánku. Spánek je neodmyslitelnou součástí krásy. Během odpočinku se regenerují buňky vašeho těla. Proto se po meditaci cítíte odpočatá. Může se vám stát, že v půlce meditace usnete. I to je naprosto v pořádku, protože vaše podvědomí stále vnímá.

A víte co, já vám relaxaci ke kráse usnadním

Vím jaké to je, když se relaxace nedaří,  proto jsem pro vás na míru vytvořila hned dvě meditace, které vám pomohou podpořit váš půvab na vnitřní úrovni. Zároveň vás podpoří na vašich životních cestách, protože každá z nás občas stojí na křižovatce života a potřebuje sílu, aby mohla vykročit dál.

Stačí, když si na sebe uděláte čas, zavřít oči a zaposloucháte se do meditací. A hlavně v klidu a bez zbytečných stresů, že vám to zase nepůjde.

Jsou tyto meditace vhodné i pro mě?

Jak už jsem psala, tyto meditace jsem vytvořila přesně na míru. A jak poznáte, že jsou na míru přesně pro vás? Uvažte sama, jestli se poznáváte v následujících bodech:

⇒ Chci probudit svůj půvab na vnitřní úrovni a začít si více věřit, aby mě mé okolí vnímalo jako půvabnou a sebe-vědomou ženu.

Chci v sobě probudit vnitřní sílu při řešení různých životních situací.

⇒ Chci začít žít nový život, ale zatím jsem neměla dostatek odvahy udělat změnu.

⇒ Chci se naučit naslouchat své intuici a důvěřovat procesu života.

Poznáváte se v některém z těchto bodů? Pokud ano, pak jsou tyto meditace právě pro vás. Stačí se zaposlouchat a nechat se vést mým hlasem.

Komentáře
  • Dárek pro Vás

    Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Přidej se mezi nás!