OBJEDNÁVKA

Motivační kartičky Tvůrce života

 • ANO
  Chci se stát vědomým tvůrcem svého vlastního života.
 • ANO
  Objednávám si motivační kartičky Tvůrce života
 • ANO
  Chci získat navíc bonus zdarma, ve formě Pracovního sešitu ke kartičkám.
 • ANO
  Překontrolovala jsem si všechny údaje, které jsem zadala do objednávky, především e-mailovou adresu, na kterou si přeji kartičky zaslat.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin
Motivačních kartiček mám doma několik různých sad,moc ráda s nimi totiž pracuju se svými klienty při koučování. Proto jsem byla upřímně zvědavá, jestli mě dokážou ještě vůbec něčím překvapit.A pak se mi dostaly do rukou motivační kartičky od Aničky a já nevycházím z údivu, jak trefně fungují. Stačí si každý den jednu vytáhnout, zaměřit na dané téma pozornost a začnou se dít prazvláštní věci. Prostě kouzla.Ano, čtete správně, tak málo stačí, aby se vidění vašeho světa kolem změnilo, abyste se změnili i vy.Pokud ve svém životě přešlapujete na místě, pokud se chcete hnout z místa, motivační kartičky jsou dobrý začátek jak vykročit tím správným směrem.
Lenka Bílkováwww.lenkabilkova.cz
Od těchto kartiček jsem zprvu neměla žádné očekávání, přesně jsem netušila, co od nich čekat a jak budou vypadat. Ale mile mě překvapily. Mají krátká, ale za to silná hesla a afirmace, které mě dokážou příjemně naladit, zpříjemnit mi den a ukotvit mě v přítomnosti. Moc doporučuji na pozitivní nastartování se v začátku nového dne. Otestujte je. :)
Markéta Králová, jazyková mentorka a zakladatelka vzdělávacího centra SOLIS ORTUSwww.solisortus.cz
Než jsem si měla možnost prohlédnout motivační karty TVŮRCE ŽIVOTA, očekávala jsem jen strohé a nudné nápisy typu: „Omluv se“, „Usměj se“,… To bylo překvapení. Kartičky jsou plné opravdu hodnotných a pečlivě zvolených citátů, které donutí každého k zamyšlení (a k akci). Chcete se i vy pohnout z místa a udělat něco se svým životem? Motivační karty vás s lehkostí popostrčí do akce.
Dana Kratochvílová, čarodějka a designérka životawww.danakratochvilova.cz
Motivační kartičky mě zaujaly už od začátku, ale velká očekávání jsem si nedělala. O to více jsem byla příjemně překvapená, při pravidelné práci s nimi. Díky těmto myšlenkám jsem více začala vnímat sama sebe. Při pravidelném zaměřování na myšlenku dne a zapisování svých myšlenek mi začaly chodit nové inspirativní nápady a začala jsem více vnímat sama sebe a své sny. Pokud chcete začít zlepšovat kvalitu svého života, pak jsou tyto kartičky ideální volba.
Milena

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na anna@neodolatelnazena.cz

Ráda vám pomohu a poradím.