Jaké jsou základní esence neodolatelnosti?

Lámete si často hlavu s tím, že jiné ženy jsou šťastnější a úspěšnější než vy? Co dělají jinak? Můžou za to dvě esence. Pojďme se na ně společně podívat.

Jaké jsou základní esence neodolatelnosti? Pro začátek vám prozradím jen tolik, že společně tvoří kompaktní celek. Obě jsou stejně důležité.  Je to stejné, jako když si zlomíte nohu. Pokud je jedna zdravá, ale druhá ne, těžko budete schopná plynulé chůze. Stejné je to i s esencemi neodolatelnosti.

Jste napjatá jak struna u houslí? Mrkněte na video 🙂

Je libo základní esence neodolatelnosti v textové formě? Máte ho mít. Tady je. 🙂

Znáte dvě základní esence neodolatelnosti? Je jimi vnější a vnitřní krása.

Vnitřní krása znamená, že ze svého nitra vyzařujete, že si důvěřujete, máte se ráda a žijete v souladu sama se sebou. Vnější krása podtrhuje vaše přednosti na vnější úrovni.

Jeden příklad za tisíc slov

Představte si, že na sobě vnitřně pracujete. Jste vyrovnaná, v pohodě a cítíte se v souladu sama se sebou.  Jenže neklade příliš důraz na své oblékání a vnější vzhled. Čeká vás rande nebo pracovní schůzka na kterou jdete, a chcete nějakým způsobem zaujmout člověka, se kterým se scházíte. Když vás uvidí, automaticky si utváří nějaký první dojem. Nezastávám sice názor, abyste dávala na první dojem, ale prvních pět vteřin dělá opravdu moc.

Když se s někým potkáte a neuděláte na něj dobrý první dojem,  bude pro vás daleko těžší zaujmout. Když budete mít zdravou sebedůvěru, tak se vám to podaří, ale budete muset vynaložit obrovské úsilí.  Budete mít co dělat, abyste mu ukázala, že si opravdu věříte.

A teď si situaci obrátíme.

Vypadáte naprosto skvěle, máte nejnovější značkové oblečení a luxusní parfém. Jste krásná ženská. Jdete na schůzku. Muže nebo obchodního partnera zaujmete na první pohled, protože vypadáte výborně. Jenže když si s vámi začne povídat, po nějaké době zjistí, že si nevěříte. Nemusíte se ani slůvkem zmínit. On to vycítí. Vypadáte sice naprosto skvěle, ale ze svého nitra vyzařujete, že si nevěříte. Že nejste dostatečně krásná, atraktivní a úspěšná.

Ať chcete nebo nechcete, tento pocit ze sebe vyzařujete ven. Člověk proti vám ho zaznamenává a cítí. V tomto případě pro vás bude také těžké prosadit se. Esence vnitřní a vnější vyzařování jdou ruku v ruce k sobě. Když budete dbát na svůj vnější vzhled, zároveň budete v souladu sama se sebou, pak jednoznačně zapůsobíte jako neodolatelná žena.

Možná si říkáte, že vnější vzhled není všechno. Měla jsem stejný názor. Dřív jsem si totiž říkala, že nejdůležitější je, co člověk vyzařuje. Jenže pak pro mě bylo daleko těžší prosadit se. Budete magnetem pro muže a zaznamenáte i úspěchy při osobních a pracovních schůzkách. Sama jsem byla překvapená, jak se můj život změnil, když jsem si spojila tyto dvě esence dohromady. A nepotřebovala jsem k tomu ani značkové oblečení od Armaniho nebo kabelku od Diora.

Proto neopomíjejte ani svou vnější krásu, protože každá žena je krásná, když si to dovolí.

Komentáře
  • Dárek pro Vás

    Chcete se stát opravdu půvabnou ženou? V sedmi krocích vám prozradím jak na to. Bez zbytečných omáček.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Přidej se mezi nás!