Objednávka online programu
Životní proměny na čtvrtou

 • ANO
  Chci objevit potenciál své podvědomé mysli
 • ANO
  Objednávám si online program Životní proměny na čtvrtou i s bonusy.
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do kurzu není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autorka nemůže ovlivnit, jako např. mé možnosti, schopnosti, situace, znalosti, zdravotní stav apod.
 • ANO
  Zkontrolovala jsem si všechny údaje, které jsem zadala v objednávce, především e-mail, na který chci zaslat přístupové údaje do programu Neodolatelně úspěšná žena.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin
Na začátku jsem nevěděla, co můžu očekávat. Výsledky ale naprosto předčily má očekávání. Anička mi pomohla dostat se do dalšího životního levelu. Přesně tam, kam jsem se už dlouhou dobu snažila dostat, ale přes veškerý osobní rozvoj to stále nešlo. Teď už vím, kudy potřebuji jít. Neřeším nepodstatné a jdu si za svými sny. Jsem vděčná a děkuji Aničce, že můj život nabral nový směr.
Petra Kořistkováprofesionální fotografka
Vciťování do meditací a audionahrávek mi nikdy nešlo. Až u vás jsem se dokázala dobře uvolnit a vidět, co mi brání k dosahování lepších výsledků. Navíc jsem si ujasnila, co je pro mě opravdu důležité a jdu si za svými sny. Děkuji.
Jana Oleanská

Potřebujete pomoc?

Napište mi na anna@neodolatelnazena.cz

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.